Konzultace a poradna v těhotenství

Ženám v těhotenství nabízím těhotenskou poradnu. Při prvním setkání zjišťuji s čím za mnou přicházíte. Setkání tak přizpůsobím Vašim přáním a potřebám.

Pokud se v těhotenství setkáváme pravidelně, sepisuji si celkovou zdravotní anamnézu. Dále se setkáváme v průběhu těhotenství tak často, jak žena či celý pár potřebuje, nejčastěji jednou za měsíc. Prvorodičům nabízím předporodní přípravu k porodu pro páry.

Pečuji o ženu komplexně, při setkání tedy kontroluji zdravotní stav ženy – měřím tlak, pulz, kontroluji otoky a váhu, vyšetřím moč. Probereme jak fyzické tak psychické změny a pocity ženy, prožívání těhotenství a také nejčastější těhotenské obtíže. 

Kontroluji zdravotní stav miminka pohmatem a růst dělohy měřením. Součástí kontroly je poslech ozev a pohmatem zjišťuji polohu miminka v děloze. 

Pracuji i s technikou Rebozo k úpravě polohy miminka v děloze, nabízím relaxační i reflexní masáže, cviky vhodné na dobu před porodem i po porodu. 

S klientkami, které jsou se mnou domluvené na péči při porodu, si povídáme o jejich představách a přáních týkajících se průběhu porodu tak, abych jim mohla být dobrou oporou. 

Cena 800 Kč / 60 min, nebo 600 Kč / 30 min