Masáž pro ženy

Těhotenská masáž má především relaxační účinky na celé tělo. Těhotenská masáž je jemná a hlavně uvolňující. Ženám masíruji záda v leže na boku či v poloze, která je ženě příjemná, dále dle Vašich přání se zaměřím na nohy, ruce a hlavu.

Přijďte si odpočinout a nechat se hýčkat vůněmi, uvolnit zatuhlou šíji, bedra, křížovou kost, nohy a hlavně hlavu. Masáže mají také výborný efekt pro vyvolání porodu po termínu porodu. 

Z masérských technik používám reflexní masáže, dále baňkování a moxování. Pracuji s šátkem technikou Rebozo.

Masáže doporučuji po ukončeném prvním trimestru těhotenství pro zdravé těhotné ženy. 

Používám kvalitní oleje od firmy Nobilis Tilia.

Masáž břicha po porodu bylinnými koulemi

Masáž bylinnými koulemi „Yu – faj“ neboli poporodní obnova. Tato masáž se v thajské poporodní tradici praktikuje již přes 3000 let.  V překladu Yu znamená „udržovat, chránit“ a faj „oheň“. Udržování tepla v těle, relaxace, podpora trávení, metabolismu, prokrvení orgánů, svalů a fascií v oblasti pánve a břicha jsou hlavními účinky této masáže.

Masáž se doporučuje od cca 2-3 týdne po porodu, já doporučuji až ke konci šestinedělí, zkrátka až se na to ženy cítí.

Koule je nutno k masáži objednat min. týden dopředu. Objednávám koule vyráběné zkušenou bylinkářkou z bylin našich luhů a hájů (Harmonie ženy). 

Relaxační masáž pro ženy

Ženám přímo na míru nabízím relaxační masáž zad, šíje, nohou/rukou a hlavy. Potřebujete si odpočinout dětí, domácnosti nebo na chvíli zrelaxovat v náročném týdnu? 

My ženy jsme zvyklé hodně energie dávat ostatním a často zapomínáme sami na sebe. Potřebujete-li absolutně vypnout a zrelaxovat přijďte!

Cena 800 Kč / 1 h masáže, celkový čas návštěvy 1,5 h.